• Home
  • Nieuws
  • Programma
  • Exposanten
    • Deelnemen als exposant
      • Deelnameformulier D&E event 2023
    • Mediapartners
  • Plattegrond
  • Locatie
  • Historie
    • Programma 2021
    • Programma 2020
    • Programma 2019
      • Foto impressie
    • Programma 2018
      • D&E Event NL
        • Partners NL
      • D&E Event BE
        • Conference 2018
        • Exhibitors 2018
        • Exhibition Center
        • Partners BE
    • D&E NL 2017
      • Programma NL 2017
      • Exposanten 2017
    • D&E BE 2017
      • Conference BE 2017
      • Exhibitors 2017
    • D&E 2016
      • Presentaties en programma 2016
      • Exposanten 2016
    • D&E 2015
      • Presentaties en programma 2015
    • D&E 2014
      • Exposanten 2014
      • Presentaties en programma 2014
    • D&E 2013
      • Exposanten 2013
      • Presentaties en programma 2013
      • D&E Event – 9 oktober 2013
  • Contact
  • Account
    • Login
  • Login
  • Zoeken

D&E Event

Design Automation & Embedded Systems

Graphical Programming of All Programmable System SoCs

1 november 2013 door National Instruments

123System on Chips (SoC) worden steeds meer gebruikt voor embedded applicaties. Maar hoe kun je SoCs nu makkelijk toepassen in de praktijk? Het ontwerpen van een embedded systeem vereist kennis van FPGA en processor technologie. Voor dit soort applicaties zou het ideaal zijn om één systeem te gebruiken waarmee complete applicaties ontwikkeld kunnen worden. National Instruments verzorgt een presentatie op 9 oktober tijdens het D&E Event waar wordt ingegaan op de Xilinx-7000 SoC en hoe deze geprogrammeerd kan worden door gebruik te maken van een grafische programmeer omgeving.

NI LabVIEW wordt gebruikt voor het generen van code voor zowel de FPGA als de dual-core ARM Cortex-A9 processor met Linux RT operating systeem. Betekent dit dat uw bestaande VHDL of C code of wiskundige modellen verouderd zijn? Nee, met behulp van voorbeelden wordt uitgelegd hoe u bestaande code kunt hergebruiken. Tijdens de presentatie wordt ook gekeken hoe een grafisch systeem ontwerp van embedded systemen vele voordelen biedt op het gebied van rapid prototyping, smart machines en smart grid applicaties.

U kunt zich hier registreren voor een gratis bezoek en aanmelden voor de presentatie “Graphical Programming of All Programmable System SoCs” van National Instruments. Door hier te registeren maakt u ook kans op het winnen van een luxe schroevendraaierset.

Categorie: exposant, lid, Nieuws Tagged: applicatie, ARM, embedded, fpga, grid, machines, National Instruments, prototype, smart, SoC

Gerelateerd:

  • Fanless Embedded Box PC with 8th Generation Coffee Lake 6 Cores Intel® Core™ i7/i5/i3 Processor & Multiple I/O
  • IoT platform for controlling and monitoring data from industrial machines and vehicles
  • Smart Touch Computers
  • Low-Power FPGA Video and Image Processing Solutions

National Instruments

National Instruments

Sinds 1976, stelt NI engineers en wetenschappers in staat om de uitdagingen van een steeds complexere wereld aan te gaan met krachtige, flexibele technologie om productiviteit te verhogen en snelle innovaties mogelijk te maken.
Klanten uit diverse industrieën – van gezondheidszorg tot automotive en van consumentenelektronica tot aan deeltjesfysica – gebruiken het geïntegreerde hardware en software platform van NI om de wereld waarin we leven te verbeteren.

 

Voor meer informatie, kunt u contact op nemen met:
National Instruments Netherlands BV
Tel.: 0348 – 433 466
info.netherlands@ni.com
www.ni.com

Email: erik.van.hilten@ni.com

Website: http://www.ni.com

Privacy statement
Disclaimer
Cookies

Copyright © 2023 · Onderdeel van FHI ·