• Home
  • Nieuws
    • Rubriek normen
  • Activiteiten
    • Overzicht activiteiten
    • EMC-ESD event
      • Informatie en inschrijven
      • Exposanten 2023
    • Mediabibliotheek EMC-ESD vereniging
    • Lidmaatschap NEC-EMC & NEC-ESD
    • Archief
      • Archief 2022
      • Archief 2020/2021
        • Programma EMC-ESD event 2021
        • Exposantenlijst EMC-ESD event 2021
      • Archief 2019
        • EMC-ESD Evenement 2019
          • Algemene informatie
          • Programma 2019
          • Exposanten 2019
      • Archief 2018
        • EMC-ESD Evenement 2018
          • Programma
          • Exposanten
      • Archief 2017
  • Vereniging
    • Leden
    • Studentenleden
    • Lid worden
    • Over de vereniging
  • Contact
    • Contact
  • Meld je hier aan als lid!
  • Account
    • Login
  • Login
  • Zoeken

EMC-ESD Vereniging

Professionele afscherming mobiele apparatuur

Professionele afscherming mobiele apparatuur

04 april 2023 door EEMC B.V.

Onze gegevens op mobiele apparatuur zijn voortdurend onbedoeld toegankelijk met hoogfrequente signalen dat geldt ondermeer voor creditcards, laptops en mobiele telefoons. Om gegevensmisbruik te voorkomen kunnen deze producten afgeschermd worden door ze op te bergen in flexibele, makkelijk handelbare tassen. De shielding bags van Shieldex zijn verkrijgbaar in verschillende maten en uitvoeringen voor laptops, tablets en mobiele telefoons, maar ook op klantspecificatie te maken.

Deze producten worden tevens gebruikt voor forensisch onderzoek om bijvoorbeeld smart phones veilig te stellen, zodat de data niet gemanipuleerd kan worden.

De Shieldex shielding bags zijn gemeten volgens IEEE-norm 299-2006, MIL-norm 285 en NSA-94-106. Ze hebben een bewezen afscherming tot 80 dB in het frequentiebereik van 0,9 tot 3,8 GHz.
Shieldex kan haar elektrisch geleidend textiel fine tunen voor verschillende toepassingen, specifiek voor EMC afscherming, EMC metingen, RFID, NFC etc.

Dat dient als basis voor uitstekende, hoogwaardige en aantoonbaar afschermende producten.

Shieldex beidt deze shielding bags in drie standaard afmetingen voor 175x100mm voor smartphones,

310x240mm voor tablets en 380x280mm voor notebooks. De afsluiting kan naar keuze met klittenband of kunststof buckle. Klantspecifieke uitvoeringen zijn mogelijk.

  • Facebook Facebook
  • Twitter Twitter
  • LinkedIn LinkedIn
Facebook LinkedIn
Email: h.zijlstra@eemc.nl
Website: www.eemc.nl

EEMC B.V.

EEMCCOIMEX heeft zich toegelegd op kwaliteit in elektronica!

Het is ons streven om de productkwaliteit en duurzaamheid te verhogen door het leveren van uitgelezen producten aan onze klanten. Vele jaren ervaring, hard werk en een strategische keuze aan toeleveranciers liggen daaraan ten grondslag. EEMCCOIMEX helpt U bij het maken van de juiste keuzes en toepassingen. Wij hebben vele jaren ervaring opgebouwd en worden, waar nodig, ondersteund door de product specialisten van onze toeleveranciers. Dit stelt ons in staat om onze afnemers product- en gebruikerstrainingen aan te bieden. Dit kan bij U in het bedrijf en in ons uitstekend toegeruste faciliteit in Lelystad.

Componenten.

EMC gerelateerde materialen en producten in de meest brede betekenis (afdichting, afscherming, absorptie, geleiding, filtering, etc.) Thermische geleidingsmaterialen en producten. HF componenten tot 450GHz en vermogensversterkers tot 40GHz. Hoogspanning modules, condensatoren, relais en schakelaars. Magnetische materialen en afschermingen. Oscillatoren. Draad en kabel producten. Ferrieten en filters. Metalen balgen en flexibele koppelingen.

Test- en meetapparatuur.

EMC test- en meetapparatuur voor IEC, militair, automobiel en telecom producten. HF vermogensversterkers tot 40Ghz. Meetontvangers en spectrum analyzers. Veldsterkte meet- en analyse apparatuur. Kooien van Faraday. test- en meetkamers en cellen. Vector Netwerk Analyzers. Hoogspanningsvoedingen en –modules. Matrix schakelaars en –systemen.

Software.

EM analyse software. EMC besturing- en analyse software. HF CAD software.

Productie.

Op klant specificatie vervaardigen wij in eigen beheer speciale uitvoeringen voor EMC of thermische toepassingen

Privacy statement
Disclaimer
Cookies

Copyright © 2023 · Onderdeel van FHI ·