• Home
  • Nieuws
  • Exposanten
  • Partners
  • Historie
    • Programma 2022
    • Programma & exposanten 2021
    • Programma & exposanten 2020
    • Programma 2019
    • Programma 2018
    • Programma 2017
    • Programma 2016
    • Exposanten 2016
    • Programma 2015
    • Exposanten 2015
    • Programma 2014
    • Exposanten 2014
  • Account
    • Login
  • Login
  • Zoeken

Industrial Ethernet event

 24 maart 2022 bij Van der Valk Vianen

De PFC200 besturing op afstand

7 maart, 2014 door WAGO Nederland

De PFC200 besturing op afstand

De PFC200 besturing op afstand

+

Voor kleine én grote applicaties: met de twee nieuwe remote besturingen PFC200 wordt het volledige spectrum aan moderne oplossingen op afstand afgedekt.

Compact, krachtig en universeel inzetbaar: in twee nieuwe varianten (750-8202/025-001 en -002) ondersteunt de PFC200 de IEC-remote protocollen 60870-5-101, -103 en -104, 61400-25 alsook 61850 inclusief GOOSE-telegrammen. Met een vergroot temperatuurbereik van -20 °C tot +60 °C zijn de remote besturingen PFC200 met elk twee Ethernet- en een RS-232-/RS-458-interface uitgerust. Naast Modbus TCP/UDP/RTU zijn alle gangbare internetprotocollen voor de communicatie met ondergeschikte en bovengeschikte systemen beschikbaar. De remote besturingen PFC200 zullen in de toekomst ook IPsec en VPN ondersteunen, en voldoen zodoende aan de hoogste veiligheidsstandaards.
De ECO-variant (750-8202/025-002) van de remote besturing PFC200 is een voordelig alternatief voor klanten met kleinere applicaties. Met betrekking tot de functies doet de ECO-variant van de remote besturing voor niets onder, de besturing is echter beperkt tot maximaal vier modules. Elk van de ruim 400 modules van het WAGO I/O-SYSTEM 750 kan onbeperkt worden gebruikt, bijvoorbeeld om transformatorstations te bewaken, lokale leidingnetten te monitoren, het voedingsmanagement van EEG-systemen te realiseren of om virtuele elektriciteitscentrales aan te sturen.
Onderhoudsvrij en robuust dankzij de batterijloze constructie zonder ventilatie met SDHC-geheugen: de krachtige remote besturingen PFC200 zijn eveneens geschikt voor complexe taken.
Het WAGO I/O-SYSTEM 750
Voor de meest uiteenlopende toepassingen toegelaten: het WAGO I/O-SYSTEM houdt dankzij het modulaire en veldbusonafhankelijke design rekening met de eisen die aan decentrale veldbussystemen worden gesteld. De modulaire grondgedachte treft men ook aan in de ondersteuning van talrijke veldbussystemen. Afhankelijk van de toepassing kan tussen veldbuscouplers en veldbuscontrollers (PLC) voor verschillende protocollen worden gekozen. Meer dan 400 verschillende modules maken van het WAGO I/O-SYSTEM 750 een schaalbare oplossing met een hoge integratiedichtheid en een uitermate aantrekkelijke prijs-kwaliteitsverhouding.

 

PFC200

Categorie: exposant, lid

Gerelateerd:

  • Smart Managed Switches met multimode en singlemode glasvezelpoortenSmalle switches voor grote...
  • More Performance. Simplified.
  • Volg een training Industrieel Ethernet bij ATS!
    Volg een training Industrieel...
  • De nieuwe COM-modules van Kontron...

WAGO Nederland

Uw WAGO partner in Nederland

We zijn niet alleen de pionier in veerklemsystemen voor de elektrotechniek en elektronica. De naam WAGO staat ook in voor voortdurende groei. Niet omdat we mensen en markten veroveren. We winnen ze voor ons. Met innovatieve producten – zoals op deze Internet-pagina´s. Met betrokken medewerkers – zoals overal ter wereld.

In de internationaal opererende WAGO-groep zijn steeds meer mensen werkzaam. Het zijn er intussen meer dan 7.500 in 31 maatschappijen, 9 productie- en installatielokaties, bij circa 36 nationale verkooppartners op alle continenten.

Ieder voor zich staat open voor uw wensen. Zoals elk WAGO huis open staat voor nieuwe uitdagingen.

 

Wie automation voor de toekomst wil waarborgen, moet hem open en flexibel vormgeven

Innovative Connections met als voorbeeld het I/O-systeem: een gebrekkige flexibiliteit en daarmee samenhangende hoge kosten van de oplossingen die in de jaren ’90 op de markt beschikbaar waren, vormden een uitdaging voor WAGO. In 1995 presenteerden we het eerste modulaire, veldbusonafhankelijke WAGO-I/O-systeem van de serie 750 met een volledig nieuwe technologische aanpak: de specifieke veldbus kon voor het eerst vrij worden gekozen. In plaats van modules met meerdere kanalen werden in- en uitgangen bi modulair ontworpen, de procesbeelden van in- en uitgangen waren flexibel te configureren. Zo werd de grondsteen voor een nieuw competentiedomein gelegd. Vandaag, meer dan een decennium later, beschikt WAGO over een van de meest omvangrijke productportfolio’s in dat gebied.

WAGO NEDERLAND B.V.

Postbus 2070 7301 DB Apeldoorn

Laan van de Ram 19 7324 BW

Apeldoorn Tel. 055 36 83 500

 

WAGO is een gedeponeerd handelsmerk van WAGO Verwaltungsgesellschaft mbH.

 

 

Email: peter.top@wago.com

Website: http://www.wago.com

Klik hier voor de seminarprogramma's van afgelopen jaren

Contact FHI

Telefoon: (033) 465 75 07
Susanne van Boxtel: s.van.boxtel@fhi.nl
Disclaimer       Privacy FHI       Cookies

Copyright © 2022 · Onderdeel van FHI ·