• Home
  • Exposanten
  • Nieuws
  • Mediapartners
  • Historie
    • Programma & exposanten 2023
    • Programma & exposanten 2022
    • Programma & exposanten 2021
    • Programma & exposanten 2020
    • Programma 2019
    • Programma 2018
    • Programma 2017
    • Programma 2016
    • Exposanten 2016
    • Programma 2015
    • Exposanten 2015
    • Programma 2014
    • Exposanten 2014
  • Account
    • Login
  • Login
  • Zoeken

Industrial Ethernet event

2024

Industrialized Raspberry Pi als Open Edge Connectivity Ecosystem

5 maart, 2019 door Telerex Nederland B.V.

De nieuwe NetPI-serie van Hilscher is gebaseerd op het industrieel customized Raspberry Pi 3-ontwerp. Dit ontwerp is speciaal in het leven geroepen voor aangepaste applicaties van de Edge Automation. Het RTE 3 model wordt geleverd met het multiprotocol netX SoC van Hilscher en implementeert tevens alle populaire industriële Ethernet-netwerken. Dankzij de krachtige Pi 3 1,2-GHz quad-core ARM CPU zijn de platformen geschikt voor iedere veeleisende applicatie van Cloud, Industry 4.0 t/m Industrial Internet of Things (IIoT).

Het netPI RTE 3 model bevat twee extra Industrial Ethernet-poorten, ondersteunt door netX, waardoor extra aansluitingen met systemen zoals PROFINET, EtherNet / IP e.d. mogelijk zijn. Aan de onderkant van de unit bevindt zich een extra expansion slot voor uitbreidingsmodules, waarbij de communicatie op sensor- / actuatorniveau plaatsvind. Voorbeelden hiervan zijn RFID, digitale I/ O’s en/ of custom boards.

Om te voldoen aan de EMC-normen EN 55011 en IEC 61000, heeft de netPI een robuuste, metalen behuizing met twee extra PCB-lagen in vergelijking met een standaard Pi 3 design. De radioantenne reikt tot aan de buitenkant van de behuizing voor een betere draadloze verbinding. Daarnaast wordt de hardware Real-Time Clock met een supercondensator als back-upstroombron ondersteunt. Het niet-vluchtig, extra ferro-elektrisch geheugen (FeRAM) garandeert de opslag van data, zelfs als deze een aantal keer herscheven moeten worden.

Tot slot host de netPI een door AppArmor beveiligde Yocto Linux-build. Dankzij dit design voldoet de systeemsoftware aan de IEC 62443 cybersecurity-standaard voor automatisering en besturingssystemen. De gebruikerstoegang wordt verleend via HTTPS-beveiligde verbindingen via webbrowsers. Bovendien wordt het apparaat veilig opgestart en biedt het alleen systeemupdates met gecontroleerde Hilscher-software.

Productkenmerken van de netPI:

  • Platformen gebaseerd op Raspberry Pi 3
  • Met / zonder Industrial Ethernet-controller
  • Geschikt voor Cloud en IIoT Edge Automation-projecten
  • Cyber-beveiligde infrastructuur voor industrieel gebruik
  • Docker-host voor container-geïsoleerde gebruikers-apps
  • Expansion slot voor geavanceerde netwerkmodules

Product details van de netPI

Voor meer informatie: info@telerex-europe.com / www.telerex-europe.com

Categorie: exposant, lid, Nieuws Tagged: Docker-host, Hilscher, netPI RTE 3, NetPI-serie, Open Edge Connectivity Ecosystem, Raspberry Pi, Telerex, Yocto Linux

Gerelateerd:

  • Van idee tot eindproduct; Verkeersanalyse met deep learning
    Van idee tot eindproduct; Verkeersanalyse met deep learning
  • RFID- en NFC-antennes van Premo
    RFID- en NFC-antennes van Premo
  • Axiomtek 10.1″ Panel PC gecertificeerd met EN 60601-1 voor medische applicaties
  • Axiomtek nieuwste Open Pluggable Specification (OPS +) module, de OPS700-520

Telerex Nederland B.V.

Telerex
Telerex is opgericht in 1970, importeert en distribueert elektronische en elektromechanische producten binnen de Benelux. Met ruim 60 medewerkers en vestigingen in Breda en Antwerpen biedt Telerex bouwstenen voor de OEM industriële elektronica markt. Telerex maakt deel uit van de Eight Lakes group die een sterke financiële onafhankelijke groeiende groep van bedrijven is met vestigingen in Nederland, België, Frankrijk en Taiwan. Met 250 werknemers wordt een omzet van meer dan 90 miljoen € gerealiseerd binnen de industriële en professionele markt.

Missie
Telerex helpt u uw producten competitiever in de markt te zetten door wereldwijd de best passende componenten voor u te vinden en deze te leveren conform uw productieschema en op de door u gewenste locatie.

Producten
Na 45+ jaar import en distributie van elektronica en elektromechanische componenten, kunt u rekenen op Telerex om u de beste producten, hoe, waar en wanneer u maar wilt. Wij bieden voedingen, displays, computer-oplossingen, industriële automatisering producten, thermische oplossingen, connectoren, EMI afscherming producten, elektronica behuizingen en aanverwante producten.

Service
Financiële dienstverlening, logistiek excellence en customer support zijn de fundamenten waarop Telerex werd gebouwd. Gemeten door onze groeicurve en slagingspercentage, vermoeden we dat we iets goed te doen! Wij bieden concrete toegevoegde waarde, waardoor Telerex veel meer dan zomaar een halte op de route van uw product van producent tot eindgebruiker. Gewoon ons op de proef en zie hoe wij u allemaal kunnen ondersteunen door het proces van het verwerven, vervoeren, de financiering en de integratie van uw producten.
 

Email: hdebeij@8-lakes.com

Website: http://www.telerex-europe.com

Contact FHI

Telefoon: (033) 465 75 07
Jacolien Frentz: jacolien.frentz@fhi.nl
Disclaimer       Privacy FHI       Cookies

Copyright © 2023 · Onderdeel van FHI ·