• Home
  • Exposanten
  • Nieuws
  • Mediapartners
  • Historie
    • Programma & exposanten 2023
    • Programma & exposanten 2022
    • Programma & exposanten 2021
    • Programma & exposanten 2020
    • Programma 2019
    • Programma 2018
    • Programma 2017
    • Programma 2016
    • Exposanten 2016
    • Programma 2015
    • Exposanten 2015
    • Programma 2014
    • Exposanten 2014
  • Account
    • Login
  • Login
  • Zoeken

Industrial Ethernet event

2024

Van idee tot eindproduct; Verkeersanalyse met deep learning

7 maart, 2019 door Telerex Nederland B.V.

Kunnen videogebaseerde verkeersmetingen een multimodale oplossing bieden die zowel voetgangers, fietsers als voertuigen registreert? Het ViSense-systeem van ViNotion laat zien van wel. Met behulp van Telerex is onze klant er in geslaagd een idee te ontwikkelen tot een goed werkend eindproduct.

ViNotion wil de stadsautoriteiten ondersteunen met mobiliteitsuitdagingen. Dankzij deep learning kan men de verkeersdrukte en –doorstroming beter meten en hierop anticiperen. In samenwerking met Telerex is het ViSense-systeem vormgegeven. ViNotion was op zoek naar een behuizing geschikt voor het onderbrengen van een processor, die passief gekoeld moest worden. Tevens dient de behuizing geschikt te zijn voor bevestiging op een Din Rail. Tot slot was het wenselijk dat de module er zo smal mogelijk uit zou zien en dat dit in de behuizing een professionele uitstraling zou krijgen.

Telerex heeft de complete mechanica inclusief heatsink en frontplaat aangeleverd. Het thermisch interface materiaal is van Laird en ook de processor TX2 en connectors zijn afkomstig van door Telerex vertegenwoordigde fabrikanten. Het geheel is vervolgens geassembleerd in het competence center van Telerex, verpakt en naar de klant toegestuurd. Bij het verwezenlijken van het ViSense-systeem heeft Telerex de klant op diverse gebieden kunnen ondersteunen. Heeft u een idee, maar mist u de middelen of know-how? Telerex biedt all-in-one solutions en kan samen met u werken aan uw productontwikkelingen.

Benieuwd naar het hele artikel over ViNotion’s verkeersanalyse met deep learning? Klik hier.

Voor meer informatie: info@telerex-europe.com of

www.telerex-europe.com

Categorie: Geen categorie Tagged: competence center, frontplaat, heatsink, Laird, processor TX2, Telerex, thermisch interface, ViNotion, ViSense-systeem

Gerelateerd:

  • RFID- en NFC-antennes van Premo
    RFID- en NFC-antennes van Premo
  • Axiomtek 10.1″ Panel PC gecertificeerd met EN 60601-1 voor medische applicaties
  • Axiomtek nieuwste Open Pluggable Specification (OPS +) module, de OPS700-520
  • Innodisk industrial SSDs equipped with AES encryption

Telerex Nederland B.V.

Telerex
Telerex is opgericht in 1970, importeert en distribueert elektronische en elektromechanische producten binnen de Benelux. Met ruim 60 medewerkers en vestigingen in Breda en Antwerpen biedt Telerex bouwstenen voor de OEM industriële elektronica markt. Telerex maakt deel uit van de Eight Lakes group die een sterke financiële onafhankelijke groeiende groep van bedrijven is met vestigingen in Nederland, België, Frankrijk en Taiwan. Met 250 werknemers wordt een omzet van meer dan 90 miljoen € gerealiseerd binnen de industriële en professionele markt.

Missie
Telerex helpt u uw producten competitiever in de markt te zetten door wereldwijd de best passende componenten voor u te vinden en deze te leveren conform uw productieschema en op de door u gewenste locatie.

Producten
Na 45+ jaar import en distributie van elektronica en elektromechanische componenten, kunt u rekenen op Telerex om u de beste producten, hoe, waar en wanneer u maar wilt. Wij bieden voedingen, displays, computer-oplossingen, industriële automatisering producten, thermische oplossingen, connectoren, EMI afscherming producten, elektronica behuizingen en aanverwante producten.

Service
Financiële dienstverlening, logistiek excellence en customer support zijn de fundamenten waarop Telerex werd gebouwd. Gemeten door onze groeicurve en slagingspercentage, vermoeden we dat we iets goed te doen! Wij bieden concrete toegevoegde waarde, waardoor Telerex veel meer dan zomaar een halte op de route van uw product van producent tot eindgebruiker. Gewoon ons op de proef en zie hoe wij u allemaal kunnen ondersteunen door het proces van het verwerven, vervoeren, de financiering en de integratie van uw producten.
 

Email: hdebeij@8-lakes.com

Website: http://www.telerex-europe.com

Contact FHI

Telefoon: (033) 465 75 07
Jacolien Frentz: jacolien.frentz@fhi.nl
Disclaimer       Privacy FHI       Cookies

Copyright © 2023 · Onderdeel van FHI ·