• Home
  • Nieuws
  • Programma
  • Exposanten
  • Mediapartners
  • Locatie
  • Contact
  • Historie
    • LabAutomation 2022
    • LabAutomation online 2021
    • LabAutomation online kennisweek 2020
    • LabAutomation 2019
      • Programma 2019
      • Exposanten 2019
    • LabAutomation 2018
      • Presentaties en programma 2018
      • Exposanten 2018
    • LabAutomation 2017
      • Presentaties en programma 2017
      • Exposanten 2017
    • LabAutomation 2016
      • Presentaties en programma 2016
      • Exposanten 2016
    • LabAutomation 2015
      • Presentaties en programma 2015
      • Exposanten 2015
    • LabAutomation 2014
      • Presentaties en programma 2014
      • Exposanten 2014
  • Account
    • Login
  • Login
  • Zoeken

LabAutomation

LabAutomation

Young Chemist Award – Win € 4.000 en meer ….

22 januari, 2018 door Metrohm Nederland

Young Chemist AwardIn 2018 viert Metrohm zijn 75-jarig jubileum. Aan de basis van het innovatieve bedrijf dat Metrohm vandaag de dag is, stond 75 jaar geleden Bertold Suhner, een jonge, briljante ingenieur.
Als erkentenis voor zijn innovatiekracht willen we ook jonge, knappe koppen als jij uitdagen om door innovatie de wereld een stukje vorm te geven. Laat ons zien welke geweldige ideeën je hebt!

Meld je nu aan en maak kans op fantastische prijzen!

De winnaar van de Metrohm Young Chemist Award 2018 in de Benelux ontvangt tot € 4.000 en maakt kans op een geheel verzorgde reis naar Zwitserland. Tijdens de WoTS vakbeurs in Utrecht, die plaatsvindt van 2 tot en met 5 oktober 2018 wordt de prijs uitgereikt.

Meer informatie is hier te vinden.

 

Categorie: exposant, lid

Gerelateerd:

  • Meet the Demand of High Capacity...
  • Supporting Faster Clinical Decisions & Higher Staff Productivity
    Supporting Faster Clinical...
  • Automatisering van...
  • Op elk moment de status van uw...

Metrohm Nederland

Metrohm Nederland verkoopt al ruim 50 jaar de producten van Metrohm AG, Cole Parmer, Masterflex en Metrohm Process Analytics. We zijn wereldwijd marktleider in analytische instrumenten voor titratie. Instrumenten voor ionchromatografie, voltammetrie, pH-geleidbaarheids- en stabiliteitsmeting maken onze portfolio voor ionanalyse compleet. Nabij-infrarood- en Raman-spectroscopie is een sterk groeiend segment binnen onze portfolio. De producten van Cole Parmer richten zich op laboratoria en industrie. Met meer dan 40.000 artikelen een zeer omvangrijk programma.
De missie van Metrohm Nederland is het streven naar een langdurige relatie met haar afnemers door het leveren van een optimale performance wat betreft diensten en distributie. De diensten richten zich op applicatiesupport, training en opleiding en technische service. Voor de applicatie-ontwikkeling heeft Metrohm Nederland laboratoria ter beschikking met productspecialisten die volledig ten dienste staan van haar afnemers.

Nieuw: Video over Metrohm Process Analytics 

Video over Metrohm

Email: henri.stappaerts@metrohm.nl

Website: https://www.metrohm.com/nl-nl/

Contact FHI

Brancheorganisatie Laboratorium Technologie
Telefoon: +31 (0)33 465 75 07
www.fhi.nl/laboratoriumtechnologie

Disclaimer

Privacy FHI

Cookies

Copyright © 2023 · Onderdeel van FHI ·