• Home
  • Nieuws
  • Exposanten
  • Partners
  • Locatie
  • Vereniging
    • Contact
    • Leden
    • Lid worden
    • LED Event 2018
      • Programma 2018
      • Exposanten 2018
      • Innovatieve start-up’s
    • LED Events 2017
      • Conference 2017 – BE
      • Exhibitors 2017 – BE
      • Programma 2017 – NL
      • Exposanten 2017 – NL
      • Applicatieplein
        • Wat is het applicatieplein
        • Aanmeldingen 2017
        • Aanmelden Applicatieplein
    • LED Events 2016
      • Conference 2016 – BE
      • Exhibitors 2016 – BE
      • Programma 2016 – NL
      • Exposanten 2016 – NL
    • LED Events 2015
      • Programma 2015 – BE
      • Exposanten 2015 – BE
      • Programma 2015 – NL
      • Exposanten 2015 – NL
    • LED Evenement 2014
      • Programma 2020
      • Exposanten 2014
      • Foto’s LED evenement 2014
    • LED Evenement 2013
      • Presentaties en programma 2013
      • Exposanten 2013
  • English
  • Account
    • Login
  • Login
  • Zoeken

LED Lighting & Technology Conference

Harvard – Nieuw power supply merk beschikbaar bij Luxendi

8 september, 2020 door Luxendi

Harvard Power Systems is voor Luxendi een nieuwe leverancier van led-drivers. Luxendi breidt het productassortiment uit met de Coolled PRO Premium led-drivers.

De CLI-serie van Harvard is het veel belovend en biedt de volgende voordelen:

  • Low dimming tot 0.1%
  • Ultra lage flikkering
  • Smooth dim to off
  • Programmeerbaar 100-1400mA
  • Power range 1W tot 40W
  • Aanwezigheidsdetectie en drukdimmer
  • Dali of 0-10V/ 1-10V analoog dimmen
  • Compacte afmetingen

Bent u benieuwd naar hun assortiment? Of wilt u meer informatie over de Coolled PRO Premium led-drivers? Klik hier om de catalogus van Harvard Power Systems te downloaden.

Meer informatie aanvraen? Mail naar info@luxendi.com

Categorie: Exposant, Nieuws Tagged: Coolled PRO Premium led-drivers, Dali of, Harvard Power Systems, LED drivers, Low dimming, Luxendi, Smooth dim to of, Ultra lage flikkering

Gerelateerd:

  • 3×11-reflectorsysteem op Zhaga-standaard
  • Xicato’s nieuwe Daylight 5600K led lichtbron is nu verkrijgbaar
  • Xicato Unveils Open Platform for Smart Building Applications
  • Buitenverlichting met hoog lumen mogelijk dankzij CoolBeam® kits

Luxendi

Luxendi geeft fabrikanten van verlichtingsapplicaties de mogelijkheid om snel te schakelen in de LED markt en hun product portfolio uit te breiden gebaseerd op LED’s en accessoires die een duurzaam en kwaliteitsvol eindproduct garanderen.

We zijn gepassioneerd door licht. Licht heeft een emotioneel effect op mensen en een directe impact op rendabiliteit. We trachten ernaar de betrouwbare partner te zijn van zowel de lichtontwerpers als van de verlichtingsfabrikanten. Verder hebben we een breed gamma van accessoires –reflectors, lenzen, heatsinks, drivers etc.– op voorraad zodat u snel kan reageren. Ook bieden we mogelijkheden voor maatwerk en assemblage.

Luxendi is de officiële verdeler van de Xicato LED lichtbronnen voor de Benelux, Frankrijk, Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland. Xicato is alom gewaardeerd als marktleider in het creëren van LED modules met een ongekende lichtkwaliteit, duurzaamheid, esthetiek en garanties. Daarnaast leveren wij producten van Mean Well, MechaTronix, Optoga, Gaggione, Blueview, Ledlink, Adura LED Solutions, Nata, Lumitech, Edison Opto, LEDiL, Dalcnet, Prolight Opto, Efore, Kathod, Electro Terminal, GlacialTech, Self Electronics, Laird en Diffractive Optics.

Luxendi maakt onderdeel uit van de Eight Lakes group. Met vestigingen in België, Nederland, Frankrijk en Taiwan, een jaaromzet van ruim 90 miljoen EUR en meer dan 250 medewerkers zet de Eight Lakes group alle middelen in om de geprefereerde leverancier te zijn van producten en oplossingen voor de industriële en professionele markt. Andere leden van de groep zijn Telerex, Eltrex Motion, WonderWare Benelux, Rodax, CATS, CATS Power Design, MechaTronix en Cooling House. Het hoofdkwartier van de groep is gevestigd in Breda.

[embed]https://youtu.be/2E081GiK31U[/embed]

Email: rv@luxendi.com

Website: http://www.luxendi.com/

Laatste nieuws

  • Harvard – Nieuw power supply merk beschikbaar bij Luxendi
  • 3×11-reflectorsysteem op Zhaga-standaard
  • Xicato’s nieuwe Daylight 5600K led lichtbron is nu verkrijgbaar
  • Xicato Unveils Open Platform for Smart Building Applications
  • Track leddrivers voor railspots

Privacy statement
Disclaimer
Cookies

Copyright © 2021 · Onderdeel van FHI ·