• Home
  • Nieuws
  • Exposanten
  • Mediapartners
  • Historie
    • Programma 2022
    • Programma 2020
    • Programma 2019
    • Exposanten 2019
    • Programma 2018
    • Programma 2017
    • Programma 2016
    • Programma 2015
    • Exposanten 2015
    • Programma 2014
    • Exposanten 2014
  • Account
    • Login
  • Login
  • Zoeken

Machinebouw event

Twee medewerkers van HPS Industrial behalen de titel Moxa Certified Engineer

18 oktober 2017 door HPS Industrial B.V.

Twee medewerkers van HPS Industrial behalen de titel Moxa Certified Engineer
Specialist in industriële computeroplossingen biedt klanten gericht advies 

HPS Industrial heeft vanaf nu twee medewerkers, Waeil Haider en Bart Oosterink, met de titel Moxa Certified Engineer (MCE). Dankzij deze certificering kunnen de twee adviseurs klanten optimaal adviseren op het gebied van netwerkverbindingen. MODELEC Data-Industrie, importeur van oplossingen voor industriële netwerkoplossingen, Embedded Computers en gecertificeerd Moxa-trainingscentrum, verzorgde de training.

Waeil Haider en Bart Oosterink zijn gecertificeerd op de volgende gebieden:
– IES-F1 Industrial Ethernet Foundations
– IES-L2 Layer-2 Networking
– IES-OM Operation & Maintenance


V.l.n.r.: Steven Wigboldy, Bart Oosterink, Waeil Haider (allen HPS Industrial) en Enrico ten Klooster (MODELEC)

De IES-F1 training zorgt ervoor dat de medewerker op de hoogte is van alle basistechnieken van communicatieprotocollen binnen industriële netwerken. De Moxa-training IES-L2 zorgt ervoor dat de medewerker volledig op de hoogte is van switch-technologie. Daarnaast wordt er getraind in de configuratie van Moxa L2-switches. De voordelen van de training zijn dat er snelle terugkoppeling op pre- en aftersales mogelijk is, dat er een totaaloplossing geboden wordt en dat problemen snel opgelost kunnen worden. De IES-OM module draait om beheer en onderhoud van het netwerk, beiden essentieel voor een continu productieproces.

“We zien steeds vaker dat onze klanten diverse onderdelen in het netwerk met elkaar willen koppelen via één netwerk”, zegt Steven Wigboldy, Business Development Manager bij HPS Industrial. “Zo hebben we onlangs bij een wereldwijde leverancier van verpakkingsrobots de netwerkverbindingen met deze robots gerealiseerd, dankzij onze kennis van Moxa-producten. Hierdoor is de productiecapaciteit gemaximaliseerd.

HPS Industrial ziet de vraag naar netwerkproducten groeien, doordat het belang van Ethernet-communicatie toeneemt. Dit zorgt ervoor dat er sneller en meer gegevens verkregen worden en verbetert productoptimalisatie. Ook zijn bedrijven steeds meer op zoek naar toegevoegde waarde, zoals maatwerkconfiguraties en advies. Om in deze behoefte te voorzien is de Moxa-certificering een mooie toevoeging.

Categorie: Exposant, Lid

Gerelateerd:

  • Controllers, drivers en...
  • MASI20: Signalen op bijzonder...
  • 24V voeding met een ingang tot 575Vac24V voeding met een ingang tot...
  • Compact IP69 autorisatiesysteem...

HPS Industrial B.V.

HPS industrial BV is een onderneming die gespecialiseerd is in het samenstellen, bouwen en configureren van industriële computer- en netwerkoplossingen. Het bedrijf levert systemen voor oplossingen waarbij hoge eisen worden gesteld aan betrouwbaarheid en beschikbaarheid voor lange termijn. Met onze sales en technische mensen zorgen we voor de juiste oplossing, samenwerking en langdurige relatie met onze klanten. Het leveringsprogramma omvat Panel en box PC’s,  Industriële Gateway PC’s, Embedded computer boards, Industriële touch panels,  HMI schermen en industriële bedrade en draadloze netwerk producten. HPS vertegenwoordigt de volgende merken Arbor, Ibase, Moxa en Aplex

Email: swigboldy@hpsindustrial.nl

Website: http://www.hpsindustrial.nl/

Klik hier voor het seminarprogramma van 2022

Contact FHI

Susanne van Boxtel:
tel. +31 (0) 33 465 75 07 susanne@fhi.nl
Disclaimer       Privacy FHI       Cookies

Copyright © 2022 · Onderdeel van FHI ·