• Home
  • Nieuws
  • Programma 2022
  • Exposanten
  • Plattegrond 2022
  • Locatie QuTech/TU Delft
  • Micro Nano Symposium
  • Account
    • Login
  • Login
  • Zoeken

RF Technology

RF, HF, Radio Frequent, Hoog Frequent

Lichte en flexibele EMI voorzetruiten voor displays

Lichte en flexibele EMI voorzetruiten voor displays

19 mei 2020 door EEMC B.V.

De PSC Solaris-Shield voorzetruiten voor displays, zijn een speciale groep elektrisch geleidende ruiten die worden toegepast om systemen te beschermen tegen EMI en/of emissie binnen te houden. Hiermee kan voorkomen worden dat er via het beeldscherm ongewenst data opgevangen wordt of het manipuleren van het systeem van buiten af. Een speciale toepassing van deze ruiten is het binnenhouden van gevoelige informatie van IT systemen.

Maar er zijn ook applicaties in de omgeving van treinen, met sterke elektro- magnetische velden.

De elektrische geleiding wordt veroorzaakt door hoog transparant, zeer fijn zwart gaas welke in het acryl is opgenomen. Daar deze constructie niet gelamineerd is, kan het dus niet delamineren en is het beter geschikt in omgevingen met zonlicht en/of drukverschillen zoals in de luchtvaart. De lichte constructie is enigszins flexibel zodat het ook goed toegepast kan worden in draagbare apparaten.

De ruiten zijn beschikbaar met een krasresistente laag, in verschillende kleuren, met anti-glare en anti-reflectie coatingen en met een combinatie aan brekingsindexen.

  • Facebook Facebook
  • Twitter Twitter
  • LinkedIn LinkedIn
Facebook LinkedIn
Email: h.zijlstra@eemc.nl
Website: www.eemc.nl

EEMC B.V.

EEMC (vh. EEMCCOIMEX) is een specialistische distributeur in EMC materialen, thermische interface materialen en test- & meetapparatuur.
Het is ons streven om de productkwaliteit en duurzaamheid te verhogen door het leveren van uitgelezen producten, afgestemd op de applicatie.
EEMC's productmanagers hebben diep-technische kennis op hun vakgebied. Samen met onze fabrikanten bieden we altijd passende oplossingen en advies.

----------------------------------------------------------------------------------------

In 2020 hebben wij deelgenomen aan onderstaand digitale event bij FHI:

  • RF Technology event "Selectie van versterkers op basis van gebruikskeuze: militair, industrie/telecom en medische techniek".
    Klik hier om de replay te bekijken.

Laatste nieuws

  • New 4-Channel 1000 X-Series Oscilloscope (prices start at less than € 900)
  • Examples of great IoT ideas that turns into customer success
  • Vijf aandachtspunten bij keuze van een draagbare warmtebeeldcamera
  • Uitleg over veelgebruikte antenne technologie (gelezen in Elektronica)
  • Characterize antenna pattern in under a second

Privacy statement
Disclaimer
Cookies

Copyright © 2022 · Onderdeel van FHI ·