Inside Sales & Marketing Professional

Geplaatst op:

Plaats: Leusden, 32-40 uur per week

Inside Sales & Marketing Professional     -   Leusden

 Ter uitbreiding van ons team is Distrilab op zoek naar een ervaren marketing en binnendienst medewerker ter uitbreiding van ons team. Distrilab is een internationaal opererende importeur/distributeur van state-of-the art producten voor de life science, biotechnologie en laboratorium technologie. Leveranciers zijn Amerikaanse, Japanse en Chinese multinationals. Ons marktgebied is voornamelijk Europa. Voor het uitbreiden van haar activiteiten binnen bestaande en in nieuwe productgroepen zijn wij op zoek naar een collega met goede communicatieve vaardigheden, die leads kan opvolgen en converteren en marketing activiteiten kan initiëren en uitvoeren. Ben jij deze persoon? Bel of mail ons dan direct!

https://www.linkedin.com/jobs/view/1561846105/ 

Contact:

Voldoe je aan het profiel en wil je in aanmerking komen voor deze functie, mail dan je cv en sollicitatiebrief vóór 1 december 2019 aan Martijn Oosterhof, oosterhof@distrilab.nl.

Kijk voor meer informatie over onze producten op www.distrilabparticles.com en www.distrilab.nl

Natuurlijk kun je voor vragen over deze vacature ook eerst contact opnemen met Martijn Oosterhof bij Distrilab op tel.nr. 033 4944702.

Distrilab

Leusderend 26
3832RC Leusden NEDERLAND

Tel: 033-494 78 34
De heer M. Oosterhof
info@distrilab.nl
www.distrilab.nl