• Home
  • Nieuws
  • Programma 2022
  • Exposanten
    • Exposanten 2022
    • Mediapartners
    • Deelnemen als exposant 2022
    • Inschrijfformulier IT Infra/Telecom Infra event 2022, exposanten
  • Plattegrond
  • Event app
  • Locatie 1931
  • Vereniging
    • Event
      • Digitaal programma 2020
      • IT Infra programma 2019
      • IT Room Infra 2018
        • Programma 2018
        • Folder 2018
      • IT Room Infra 2017
        • Deelnemen als exposant 2021
        • Programma 2017
        • Folder 2017
      • IT Room Infra 2016
        • Programma 2016
        • Folder 2016
      • IT Room Infra 2015
        • Programma 2015
        • Folder
        • Pitches
        • Programma webinar 20 mei 2021
        • Plattegrond
      • IT Room Infra 2014
        • Programma en presentaties 2014
        • Plattegrond
        • Folder
        • Preview IT Room Infra 2014
        • Exposanten 2014
      • IT Room Infra 2013
        • Toegangsbewijs IT Infra event
        • Programma en presentaties 2013
        • Exposanten 2013
        • Pitches
      • Locatie digitaal
      • IT Room Infra 2012
        • Programma en presentaties 2012
    • Leden
    • Lid worden
    • Contact
      • Inschrijfformulier exposanten IT Infra event 2021
      • Plattegrond 2021
      • Programma 2021
  • Account
    • Login
  • Login
  • Zoeken

IT Infra event

1 december 2022 | 1931 Congrescentrum 's-Hertogenbosch

Molex Premise Networks: Extreme density fiber oplossing voor Datacenters

28 augustus, 2013 door Molex Premise Networks

molex1Molex Premise Networks komt met een Extreme Density oplossing voor datacenters. Deze nieuwe generatie extreme density connectivity en management oplossing biedt de mogelijkheid om nog meer verbindingen in dezelfde ruimte te kunnen maken. Men kan in slechts 2 HE maar liefst 288 glasvezelverbindingen!! maken zodat van de ruimte optimaal gebruik gemaakt kan worden. De panelen zijn geschikt voor zowel MTP connectoren als (voor-geassembleerde) LC verbindingen en zijn beschikbaar in 1HE en 2HE voor multimode OM3, OM4 en singlemode OS2 uitvoering.

Molex is aanwezig tijdens het IT Room Infra event als exposant en geeft tevens een lezing. Meld u aan voor het event, en bezoek Molex!

Over Molex:
Molex Incorporated is de op een na grootste fabrikant van electronische, elektrische en glasvezel interconnectie producten en systemen, switches en applicatie gereedschappen. Met het hoofdkantoor in Lisle, Illinois, USA, heeft het bedrijf meer dan 70 jaar ervaring en 54 fabrieken verspreid over 19 landen. Al meer dan 30 jaar fabriceert Molex UTP, FTP en glasvezel bekabelingsproducten geschikt voor transmissie van voice, data en video. Als een van de originele pioniers van gestructureerde bekabeling systemen hebben we een state-of-the-art communicatie oplossing neergezet voor de grootste organis
aties ter wereld. 


Voor meer informatie: Frank van Kessel 040 2958295
www.molexpn.com


 

 molex2

Categorie: Nieuws Tagged: fiber oplossing, molex

Gerelateerd:

  • Persbericht Molex Premise Networks: ModLink™ Plug & Play Fiber Solution
  • Beveiliging van...
  • Interview René de Theije –...
  • Cat8 is coming!-roadshow komt naar u toe!
    Cat8 is coming!-roadshow komt naar...

Molex Premise Networks

Molex is de op 1 na grootste fabrikant van gestructureerde bekabelingsoplossingen ter wereld en ons productportfolio bestaat o.a. uit CAT5E, CAT6, CAT6A, CAT7, Fiber en intelligent management oplossingen.

Molex Premise Networks levert IT infrastructuur oplossingen die de performance maximaliseren, efficientie verbeteren en IT beveiliging optimaliseren. Door middel van een uitgebreide samenstelling van Advanced Physical Layer Lifecycle Management (APLLM) producten en diensten, kan men ongekende  implementatie, exploitatie en beheer efficiëntie verkrijgen over spraak-en datanetwerken. Ons kompleet portfolio van software, electronica, koper en glasvezel Data Transport Systemen (DTS) en infrastructuur implemenatie services bieden bedrijven de mogelijkheid om de lifecycle van hun IT investeringen te kunnen waarborgen en managen. Van planning tot design, aankoop, installatie en dagelijkse Moves, Adds en Changes, biedt een oplossing van Molex Premise Networks in samenspraak met onze technische ervaring voor elk bedrijf voordeel als het aankomt op kritische IT infrastructuren.

Email: Frank.vanKessel@molex.com

Website: http://www.molexpn.com/

Laatste nieuws

  • Schleifenbauer maatwerk PDU & stroombeheer
  • Opleiden essentieel voor groei datacenters
  • ENGIE Services kiest als 10 jaar voor Schleifenbauer
  • Datacenters kunnen aanzienlijk energie besparen, waarbij de beschikbaarheid geoptimaliseerd wordt.
  • Vijfhart: Factoren ‘mens’ en ‘kennis’ essentieel bij datacenters

Privacy statement
Disclaimer
Cookies

Copyright © 2023 · Onderdeel van FHI ·