• Home
  • Nieuws
  • Programma 2022
  • Exposanten
  • Plattegrond 2022
  • Locatie QuTech/TU Delft
  • Micro Nano Symposium
  • Account
    • Login
  • Login
  • Zoeken

RF Technology

RF, HF, Radio Frequent, Hoog Frequent

Anritsu: Gedistribueerde modulaire 2-poorts Vector Network Analyzer - een nieuwe mogelijkheid voor VNA-metingen

Anritsu: Gedistribueerde modulaire 2-poorts Vector Network Analyzer - een nieuwe mogelijkheid voor VNA-metingen

25 november 2020 door FHI

Nieuw modulair concept gebaseerd op Non Linear Transmission Line (NLTL).

In de presentatie van Ferdinand Gerhardes van Anritsu wordt de technologie uiteengezet  waarin twee 1-poort VNA’s kunnen werken als een “fully reverse” 2-poort VNA systeem.

Door onder andere gebruik  van het revolutionaire PhaseLync™ technologie, kunnen twee 1-poort VNA’s gesynchroniseerd worden en metingen uitvoeren over een afstand tot 100 meter of meer zonder phase fouten en zonder verlies van dynamisch bereik tot 43,5 GHz.

In de presentatie wordt het concept toegelicht op gebied van technologie en applicaties. Lees verder… 

Terug naar de homepage

  • Facebook Facebook
  • Twitter Twitter
  • LinkedIn LinkedIn

Email: miranda@fhi.nl
Website: https://fhi.nl

FHI

FHI heeft als missie het collectief te zijn van technologiebedrijven die in de Nederlandse markt actief zijn als aanbieders van industriële elektronica, gebouwautomatisering, industriële automatisering, laboratorium technologie en medische technologie. Het collectief functioneert als netwerk en richt zich tot externe partijen in het bedrijfsleven en (semi)overheidsinstellingen. Via de collectiviteit kunnen kosten en lasten voor de aangesloten bedrijven worden beperkt en hun kansen op succes in de markt worden vergroot.

Laatste nieuws

  • New 4-Channel 1000 X-Series Oscilloscope (prices start at less than € 900)
  • Examples of great IoT ideas that turns into customer success
  • Vijf aandachtspunten bij keuze van een draagbare warmtebeeldcamera
  • Uitleg over veelgebruikte antenne technologie (gelezen in Elektronica)
  • Characterize antenna pattern in under a second

Privacy statement
Disclaimer
Cookies

Copyright © 2022 · Onderdeel van FHI ·