• Home
    • Nieuws
    • Historie
      • Programma 2022
      • Programma 2021
      • Programma 2020
      • Programma 2019
        • Foto impressie
      • Programma 2018
        • D&E Event NL
          • Partners NL
        • D&E Event BE
          • Conference 2018
          • Exhibitors 2018
          • Exhibition Center
          • Partners BE
      • D&E NL 2017
        • Programma NL 2017
        • Exposanten 2017
      • D&E BE 2017
        • Conference BE 2017
        • Exhibitors 2017
      • D&E 2016
        • Presentaties en programma 2016
        • Exposanten 2016
      • D&E 2015
        • Presentaties en programma 2015
      • D&E 2014
        • Exposanten 2014
        • Presentaties en programma 2014
      • D&E 2013
        • Exposanten 2013
        • Presentaties en programma 2013
        • D&E Event – 9 oktober 2013
  • Programma
  • Plattegrond
  • Demo’s op de beursvloer
  • Exposanten
    • Deelnemen als exposant
      • Deelnameformulier D&E event 2023
    • Mediapartners
  • App
  • Locatie
  • Contact
  • Account
    • Login
  • Login
  • Zoeken

D&E Event

Design Automation & Embedded Systems

FPGA; de flexibele chip

29 augustus 2019 door miranda

Componenten als GPU, SOC en CPU kunnen niet meer drastisch worden gewijzigd. De FPGA bestaat uit een heleboel logische blokken (AND, NOT, OR en complexer) verbonden met enorm veel interconnects. Het grote verschil met de andere chips is de flexibiliteit. Dankzij de talrijke interconnects kunnen de schakelingen via firmware telkens op een andere manier met elkaar worden verbonden, waardoor de chip geoptimaliseerd wordt voor een ander type workload. De FPGA is in feite een herprogrammeerbare ASIC.

Nu de complexiteit van FPGA’s dichterbij komt dan die van ASIC’s en SoC’s, moeten ontwerpers rekening houden met meer geavanceerde FPGA-implementatiestromen. Bas Hassink van InnoFour zal de belangrijkste stappen van het co-ontwerpproces van FPGA-PCB’s demonstreren. In iedere fase wordt de waarde benadrukt.  Hij zal laten zien hoe de integratietaak van FPGA naar PCB wordt versneld.

Hoe kan de FPGA ook het hart vormen van een voordelige strategie voor het valideren van de hardware?  Het programmeren vanaf de prototypefase tot en met de productie en het gebruik in het veld. Rik Doorneweert van JTAG Technologies geeft een korte training over de werking van JTAG standaard (IEEE1149.1). Hij staat stil bij het belang om al tijdens het schemaontwerp, snel en diepgaand te onderzoeken welke productiefouten er eenvoudig te lokaliseren zijn via de JTAG-interface van een design.

Klik hier voor het complete programma en meld u aan voor een gratis bezoek.

 

Categorie: Nieuws

Gerelateerd:

  • Kom ook naar de Altium Roadshow d.d. 12 november bij Core|Vision in Heesch
    Kom ook naar de Altium Roadshow...
  • Démonstration et développement...
  • Meer mogelijkheden met SOC’s
  • e-Paper based System Solutions for...

miranda

Email: miranda@fhi.nl

Website:

Privacy statement
Disclaimer
Cookies

Copyright © 2023 · Onderdeel van FHI ·