• Home
  • Nieuws
  • Activiteiten
    • Ledenbijeenkomsten
    • Lunchsessies PLOT
    • Showcase en Conferentie
      • PLOT Showcase 2019
        • Programma
        • Exposanten
      • PLOT Conferentie 2018
      • PLOT Showcase 2017
      • PLOT Conferentie 2016
      • PLOT Showcase 2015
        • Programma Showcase – 25 november 2015
        • Locatie
    • Werkgroepen
      • Werkgroep Mechanische Beproevingen
      • Werkgroep Reliability
      • Werkgroep Klimaat
    • Omgevingstesten voor beginners
    • Trainingen en cursussen
    • CEEES
  • Vereniging
    • Leden
    • Over de vereniging
    • PLOT Profielenboek
    • English
      • Activities
      • Workgroups
      • Members
      • Boardmembers
  • Lid worden
  • Contact
  • Account
    • Login
  • Login
  • Zoeken

PLOT

omgevingstesten, klimaatkasten

CN Rood neemt ABtronix over

CN Rood neemt ABtronix over

11 mei 2022 door C.N. Rood

CN Rood, koploper in kennis en oplossingen op het gebied van test- en meetapparatuur, breidt door de overname van ABtronix, professional T&M equipment, haar positie in de Benelux en Scandinavië verder uit. De producten en service van ABtronix sluiten perfect aan op het bestaande portfolio. Door de overname zijn de klanten van ABtronix ook in de toekomst verzekerd van de vertrouwde oplossingen, service en support.

ABtronix, gevestigd in Breda, vertegenwoordigt een tiental Test & Measurement leveranciers in de Benelux. ABtronix is sterk in trillingstesten en ook een gevestigde naam in bijvoorbeeld het uitvoeren van kalibraties en het leveren van CAN-Bus test-oplossingen voor de automotive markt. ABtronix levert oplossingen, geeft trainingen en biedt uitgebreide (kalibratie) services en supportmogelijkheden.

Benny Polleunis, CEO van CN Rood: “De producten van ABtronix zijn een perfecte aanvulling op ons portfolio. Een mooi voorbeeld zijn de hydraulische en electro-mechanische shakers. Door deze shakers te combineren met onze sensor- en data-acquisitieoplossingen zijn we vanaf nu in staat om turnkey opstellingen te leveren.”

ABtronix eigenaar Ad Bastiaanssen erkent de mogelijkheden en ziet CN Rood als de perfecte overnamepartij. Ad Bastiaanssen: “Bij de overname stond voor mij het verzekeren van continuïteit voor zowel klanten als het personeel centraal. Inmiddels ben ik de pensioengerechtigde leeftijd gepasseerd en krijg ik steeds vaker vragen over de toekomst van ABtronix. Onze opdrachtgevers willen weten waar ze aan toe zijn. Met CN Rood hebben we een sterk Nederlands bedrijf gevonden die de passie voor technologie met ons deelt. Onze opdrachtgevers zijn met CN Rood ook in de toekomst verzekerd van de service en support die ze gewend zijn.”

Klanten van ABtronix merken in eerste instantie weinig van de overname. Benny Polleunis: “We nemen het volledige personeel en het kantoor in Breda over. Ook zijn we heel blij dat Ad Bastiaanssen tot eind 2023 betrokken blijft. Daarnaast willen we het bestaande ABtronix team op het gebied van sales en service gaan uitbreiden. Klanten zullen in eerste instantie niet veel van de overname merken, maar na verloop van tijd, zullen zij ook de complementaire producten van CN Rood zeker leren kennen.”

Over CN Rood:
CN Rood is koploper in kennis en oplossingen op het gebied van test- en meetapparatuur. We onderscheiden ons sinds 1938 met een persoonlijke en klantgerichte aanpak. Wij denken mee, adviseren en begeleiden onze klanten in het maken van de juiste keuze in hun test- en meetapparatuur. We werken voor overheid, wetenschap, onderwijs, lucht- en ruimtevaart- en auto-industrie in Noord-Europa en de Benelux. Meer dan veertig toegewijde professionals werken aan oplossingen variërend van communicatie-testapparatuur en algemene test- en meetinstrumenten tot apparatuur voor data-acquisitie, logistieke automatisering, aangevuld met consultancy, training en turnkeyoplossingen.

Over ABtronix:
ABtronix, voortgekomen uit Koning & Hartman, verkoopt sinds 1997 hoogwaardige test- en meetapparatuur met daaraan vastgekoppeld een deskundige advisering over de toepassing en het gebruik van deze apparatuur. We zijn gespecialiseerd in het oplossen van meettechnische vraagstukken. Ook verzorgen wij trainingen en workshops op het gebied van trillingstesten en data-acquisitie. ABtronix richt zich op de Benelux en heeft vele onderzoeksinstituten, beproevingslaboratoria, universiteiten en industriële bedrijven als klant. (lees meer)

  • Facebook Facebook
  • Twitter Twitter
  • LinkedIn LinkedIn

Gerelateerd:

  • Tektronix Reimagines Performance and Portability in Oscilloscopes Tektronix Reimagines Performance and Portability in Oscilloscopes
  • Customized 60kW bidirectional DC simulation system ready in six weeks Customized 60kW bidirectional DC simulation system ready in six weeks
  • Hioki to Launch Three Battery Quality Testers in 2022 in Drive to Eliminate Battery Fires Hioki to Launch Three Battery Quality Testers in 2022 in Drive to Eliminate Battery Fires
  • Connecting the DUTS - innovative pull-through Mass Interconnect solution Connecting the DUTS - innovative pull-through Mass Interconnect solution
  • Industry’s first PXI LCR & SMU combo instrument Industry’s first PXI LCR & SMU combo instrument
Facebook LinkedIn Twitter
Email: info@cnrood.com
Website: http://cnrood.com

C.N. Rood

C.N. Rood is leverancier van test- en meetapparatuur voor diverse toepassingen binnen ondermeer de industrie, de telecommunicatie sector, R&D afdelingen, scholen en universiteiten en is hoofddistributeur van ondermeer Tektronix, Keithley, EXFO, Delta elektronika, Fluke, Denso en Casio Mobile Industrial Solutions. C.N.Rood profileert zich als technisch specialist en is aanbieder van test- & meetinstrumenten zoals oscilloscopen, voedingen, signaal generatoren, protocol analyzers, glasvezel las- en meetinstrumenten, kabel televisie en video test- & meetinstrumenten. Daarnaast biedt de afdeling automatische identificatie producten waarmee logistieke processen worden geautomatiseerd. Dit binnen de industrie, retail, openbaar vervoer of buitendienst service organisaties.

Vanuit onze vestigingen in Zellik (B), Zoetermeer (NL) en Stockholm (SE) leveren wij onze producten en diensten in de Benelux en de Nordics.

Categorieën

  • (Aero)Space (3)
  • Analytical services (2)
  • Application areas (4)
  • Automotive (6)
  • Burn-in & accelerated life test (3)
  • Combined tests (5)
  • Constant Acceleration (3)
  • Consum (3)
  • Drop (4)
  • Electrical tests (2)
  • EMC/EMI (2)
  • Environmental tests (5)
  • ESD & Latch Up (3)
  • exposant (16)
  • Failure & Material Analysis (3)
  • FMECA + MTBF (2)
  • Geen categorie (9)
  • HALT/HASS (5)
  • ICT (4)
  • Industrial (6)
  • IR Thermography (2)
  • lid (26)
  • Light fastness & UV test (2)
  • Mechanical tests (9)
  • Medical (3)
  • Nieuws (83)
  • Non-destructive XRAY & SEM (2)
  • Optical & Electron Microscopy (2)
  • Parametric & Functional tests (2)
  • Salt Mist and Gas corrosion (4)
  • Shock (6)
  • Temperature & Humidity (4)
  • Vibration (6)
  • Vibration and Climate (5)
  • Vibration and Temperature (6)
  • Video (11)
  • Water or Dust for IP levels (4)
  • Weathering (4)

Privacy statement
Disclaimer
Cookies

Copyright © 2022 · Onderdeel van FHI ·