• Home
  • Nieuws
  • Programma 2020
  • Deelnemers
    • Exposanten
    • Mediapartners
    • Deelnemen als exposant
      • Inschrijfformulier digitale editie Power Electronics event 2020
  • Historie
    • Event 2019
    • Event 2018
    • Event 2017
    • Event 2016
    • Event 2015
    • Event 2014
      • Rondleiding
  • Contact
  • English
  • Account
    • Login
  • Login
  • Zoeken

Power Electronics

Power Quality Monitoring, Power Conversion, Power Applications

Multi Pack Configuration optie Li-Ion battery packs

3 december, 2019 door Elincom electronics

Met de Multi Pack Configuration (MPC) optie geeft Cleantron meer flexibiliteit aan de P4 serie 48Vdc packs. Nu is het mogelijk om tot 16 packs parallel te schakelen waarbij de MPC controleert wat de status is van de individuele packs. Via de CAN bus wordt dit bewaakt.

Voorheen was dit ook mogelijk maar werden grenswaardes door van de individuele packs bewaakt en eventueel ingegrepen. Nu wordt dit door het MPC gedaan en voordat de grenswaardes bereikt worden.

De grenswaardes kunnen stroom / spanning zijn of bijvoorbeeld tijdelijke over-temperatuur in één van de packs. Een andere mogelijkheid is om bijvoorbeeld sequentieel per batterij te ontladen in plaats van allen tegelijkertijd.

Categorie: Exposant, Lid, Nieuws

Gerelateerd:

  • 450-500 W MEDICAL & ITE POWER...
  • Netsimulatie met de Cinergia...
  • Hirose DF64 Series, Multifunctional LED Connection System
    Hirose DF64 Series,...
  • De Power Quality van...

Elincom electronics

— WIJ GELOVEN DAT TECHNISCHE ONTWERPEN ALTIJD BETER KUNNEN —

Door in een vroeg stadium bij een ontwikkelproces betrokken te worden, kunnen we technische ontwerpen beter maken.

 

Welkom bij Elincom Electronics

We verzorgen succesvolle standaard en maatwerk oplossingen, door het volledige traject support te bieden: technische support bij het initiële design, naar prototyping en logistieke support bij leveringen voor serieproductie

Elincom Electronics is een gespecialiseerde distributeur van internationale topmerken, gericht op de Benelux markt.
Ons pakket bestaat uit standaard- en maatwerk componenten voor elektronica-productie, industriële automatisering en voor de ontwikkelaars van professionele armaturen in ledverlichting.

 

Toegevoegde waarde
Onze fabrikanten ontwikkelen en produceren high-end componenten en systemen. De kennis en ervaring van deze fabrikanten vormt een groot deel van onze meerwaarde. Hiermee heeft u toegang tot de eigenlijke ontwikkelaars van de componenten.

Elincom biedt u een stabiele groep contactpersonen die garant staan voor support op het hoogste niveau.

Elincom verzorgt:
– design-in op applicatieniveau
– technische support op systeem-, circuit- en componentenniveau
– componenten direct betrokken bij de bron
– gewenste invulling voor logistieke afhandeling

Email: h.zijlstra@elincom.nl

Website: http://www.elincom.nl

Laatste nieuws

  • Snelste en nauwkeurigste tool voor berekening inductiviteiten
  • Grote 55Ah Li-Ion cel met ongekende specificaties
  • BAC shunt: Mini-circuit board makes it easy to access the measurement signal.
  • Half-brick 3kW buck-boost-converter met een rendement van 98%
  • Multi Pack Configuration optie Li-Ion battery packs

Privacy statement
Disclaimer
Cookies

Copyright © 2021 · Onderdeel van FHI ·