Ook dit jaar organiseert de vereniging PI Nederland de IO-Link workshop. Dit keer op 23 mei bij Avans Hogeschool (Onderwijsboulevard 215, 5223 DE ‘s-Hertogenbosch). Met deze workshop willen we eindgebruikers op een praktische manier kennis laten maken met de mogelijkheden van IO-Link. De invulling wordt verzorgd door de deelnemers van PI Nederland. Op een praktische manier kennis delen staat hierbij voorop!

IO-Link is wereldwijd de eerste gestandaardiseerde IO-technologie voor de communicatie met sensoren en ook met actuatoren. Deze krachtige point-to-point communicatie is gebaseerd op de bestaande 3–draads sensor en actuator verbinding zonder bijkomende eisen aan het kabelmateriaal. IO-Link maakt het daardoor mogelijk om, met minimale kosten, communicatie te realiseren tot op het laagste veldniveau.

Tijdens de IO-Link workshop maak je op een praktische manier kennis met de mogelijkheden en voordelen van IO-Link. Naast de interactieve sessies, is er alle tijd om in gesprek te gaan met de aanwezige bedrijven en de andere deelnemers.

Aanmelden

 

Tijd Programma
9.00 – 9.45 Ontvangst met koffie & thee
9.45 – 10.15 Opening Arjan Rietberg Global OT Excellence team FrieslandCampina
10.15 – 11.15 Turck en Endress+Hauser Groep A
Siemens en Murrelektronik Groep B
Workshop of rondleiding Groep C
11.15 – 11.30 Korte pauze
11.30 – 12.30 Siemens en Murrelektronik Groep A
Workshop of rondleiding Groep B
Turck en Endress+Hauser Groep C
12.30 – 13.30 Lunch
13.30 – 14.30 Workshop of rondleiding Groep A
Turck en Endress+Hauser Groep B
Siemens en Murrelektronik Groep C
14.30 – 15.00 Afsluiting met borrel

Exposanten

Deelnemen als exposant?

Stap 1 van 2

Wij willen graag deelnemen(Vereist)
FHI, federatie van technologiebranches
en_GBEnglish (UK)