FHI Gebouwautomatisering en de stichting Vastgoedmanagers & Experts (VGME) gaan de samenwerking aan om hun kennis en netwerken te verbinden. FHI en VGME geloven in de wisselwerking tussen opdrachtgevers en technologische partijen.

De samenwerking brengt twee werelden samen. VGME richt zich op het managen en optimaliseren van vastgoed, FHI Gebouwautomatisering richt zich op de technologieën die gebouwen duurzamer, efficiënter en toekomstbestendiger maken. Samen streven de organisaties ernaar om kennis en expertise uit te wisselen, en zo waarde toe te voegen voor hun leden en de sector als geheel.

De samenwerking gaat van start met de gezamenlijke masterclass ‘Innovatief en efficiënt vastgoedbeheer’ op 8 oktober in Leusden. Daarnaast biedt de samenwerking de mogelijkheid voor de leden om aan te sluiten bij elkaars bijeenkomsten.

Mireille de Korte, voorzitter van VGME: “Gebouwautomatisering speelt een steeds grotere rol in strategische thema’s zoals duurzaamheid en gebruikerservaring. In samenwerking met FHI slaan we een brug tussen technologische innovaties en de vragen uit de praktijk.”

Richard Daamen, voorzitter FHI Gebouwautomatisering: “Door gezamenlijk kennis en expertise te delen op het gebied van wet- en regelgeving, én door inzicht te krijgen in de behoeften en ervaringen van beide verenigingen, kunnen we elkaar versterken. De achterban van VGME sluit naadloos aan bij die van FHI. Samen kunnen we het digitaliseringsproces binnen de Gebouwautomatisering aanzienlijk versnellen.”

Over VGME

VGME is het grootste netwerk voor vastgoedprofessionals in Nederland en richt zich op de persoonlijke en vakinhoudelijke ontwikkeling van haar leden. Met relevante thema’s en Permanente Educatie (PE)-punten helpt VGME haar leden om hun expertise en netwerk uit te breiden.

Activiteiten

PLOT Showcase 2025
7 oktober
Algemene ledenvergadering branche Gebouw Automatisering
8 oktober 12:00 13:30
FHI, federatie van technologiebranches
en_GBEnglish (UK)