Ledenbijeenkomst Veiligheid – FHI Gebouw Automatisering

Fysieke veiligheid blijft zich ontwikkelen. Nieuwe wet- en regelgeving, technologische innovaties en veranderende risico’s maken het belangrijk om kennis actueel te houden en ervaringen te blijven delen.

Tijdens deze ledenbijeenkomst brengen we professionals samen die zich bezighouden met veiligheid in en rondom gebouwen. We gaan in op actuele ontwikkelingen in wet- en regelgeving, bespreken praktijkvraagstukken rondom fysieke veiligheid en verkennen innovaties zoals sensortechnologie en de digitalisering van brandmeldinstallaties.

De bijeenkomst is bedoeld voor professionals met ervaring in het vakgebied die hun kennis willen verdiepen, nieuwe inzichten willen opdoen en in gesprek willen gaan met vakgenoten over ontwikkelingen en innovaties binnen fysieke veiligheid.

Praktische informatie:
Datum: 21 mei 2026
Tijd: 14.00 tot 17.00 uur
Locatie: Experience center van AXIS in Capelle a/d IJssel

Programma:
14.00 uur | Ontvangst met koffie, thee en wat lekkers
14.30 uur | Lezing Axis
15.00 uur | Lezing Honeywell
15.30 uur | Lezing Assa Abloy
16.00 uur | Rondleiding door het Experience center
16.30 uur | Netwerkborrel

 

Aanmelden

FHI, federatie van technologiebranches