Op 22 april 1976 werd Greiner B.V., dochteronderneming van het toenmalige Greiner Labortechnik, ingeschreven bij de KvK en vestigde zich in Alphen aan den Rijn. En daar zijn we nooit meer weg gegaan. Eerst in een wat kleiner pand, maar al snel nieuwbouw en later nog eens extra op-/aanbouw. In 1988 werd nog een extra vestiging geopend in Wemmel, voor de Belgische en Luxemburgse markt. Tegenwoordig is dit kantoor gevestigd in Vilvoorde.
Mensen die het verschil maken
Een aantal oud gedienden zijn natuurlijk al met pensioen. Maar nog steeds zijn er collega’s die al tussen de 25 en 35 jaar werkzaam zijn in ons team. Dus heel veel kennis dus bij deze Generatie X, die ondertussen is aangevuld met de Patatgeneratie, Millennials en Generatie Z. Een mooie mix van verschillende mensen, ieder met hun eigen expertise.
Want deze 33 collega’s maken dagelijks het verschil bij onze relaties.
Wereldwijd heeft Greiner Bio-One 29 vestigingen en werken er ongeveer 2.800 collega’s.
Vier onze verjaardag met ons.
Kom van 22 t/m 25 september naar de World of Industry, Technology & Science en vier onze verjaardag met ons. We hebben een lekkere verrassing.
Registreer hier: World of Industry, Technology & Science 2026