Medewerkers

Marina van den Berg

directiesecretariaat/HRM
m.van.den.berg@fhi.nl

Marc Berkouwer

sr. projectmanager Industriële Elektronica
m.berkouwer@fhi.nl

Mirjam Beute

projectmanager Beurzen & Relatiebeheer
m.beute@fhi.nl

Ronald ten Boden

branchemanager Industriële Automatisering/lid managementteam
r.ten.boden@fhi.nl

Linda Bos-Dekker

adjunct-directeur Beurzen & Events/lid managementteam
l.bos@fhi.nl

Susanne van Boxtel

projectmanager Industriële Automatisering
s.van.boxtel@fhi.nl

Wendy Debets

branchemanager Laboratorium Technologie/lid managementteam
w.debets@fhi.nl

Wasila El-Khattabi

projectmanager Industriële Elektronica
w.el.khattabi@fhi.nl

Martin Hof

sr. projectmanager Gebouw Automatisering
m.hof@fhi.nl

Gerda Hoogendam

projectmanager Industriële Automatisering/Laboratorium Technologie
g.hoogendam@fhi.nl

Linda Huber-van Essen

brancheassistent Medische Technologie
l.huber@fhi.nl

Dennis de Jong

medewerker financiële- en ledenadministratie
d.de.jong@fhi.nl

Luc Knaven

branchemanager Medische Technologie/lid managementteam
l.knaven@fhi.nl

Petra Kortenoeven

projectmanager Industriële Automatisering
p.kortenoeven@fhi.nl

Jacqueline Lycklema

branchemanager Industriële Elektronica
j.lycklema@fhi.nl

Andreas Meijer

adjunct-directeur Branches/lid managementteam
a.meijer@fhi.nl

Coen Meijer

financial controller & manager interne organisatie/lid managementteam

Tim Middeldorp

sr. projectmanager
t.middeldorp@fhi.nl

Nynke Minnema

manager MinacNed
nynke@minacned.nl

Juliëtte Nagar

projectmanager Industriële Elektronica
j.nagar@fhi.nl

Paul Petersen

directeur/voorzitter managementteam
p.petersen@fhi.nl

Bertram Poort

systeembeheerder/helpdesk
b.poort@fhi.nl

Dimitri Reijerman

online redacteur
d.reijerman@fhi.nl

Shirley van Schaarenburg

receptie/facilitaire diensten
s.van.schaarenburg@fhi.nl

Leonie van der Smeede

projectmanager Online Marketing FHI Digitale Service
leonie.van.der.smeede@fhi.nl

Loes Smit

managementassistent Stichting RTA / federatieve diensten
l.smit@fhi.nl

Sharon Tammer

projectmanager MinacNed
s.tammer@fhi.nl

Rachel van den Tweel-Jonkman

projectmanager Laboratorium Technologie
r.van.den.tweel@fhi.nl