Medewerkers

Daniëlle Bartholdi

projectmanager Workshops & Diensten
danielle@fhi.nl

Marina van den Berg

directiesecretariaat/HRM
marina@fhi.nl

Marc Berkouwer

branchemanager Industriële Elektronica/lid managementteam
marc@fhi.nl

Mirjam Beute

projectmanager Beurzen & Relatiebeheer
mirjam@fhi.nl

Ronald ten Boden

branchemanager Industriële Automatisering/lid managementteam
ronald@fhi.nl

Linda Bos-Dekker

adjunct-directeur Beurzen & Events/lid managementteam
linda@fhi.nl

Susanne van Boxtel

projectmanager Industriële Automatisering
susanne@fhi.nl

Melvin Brink

projectmanager Industriële Elektronica
melvin@fhi.nl

Wendy Debets

branchemanager Laboratorium Technologie/lid managementteam
wendy@fhi.nl

Esmee Harteman

receptioniste
esmee@fhi.nl

Martin Hof

sr. projectmanager Gebouw Automatisering
martin@fhi.nl

Gerda Hoogendam

projectmanager Industriële Automatisering/Laboratorium Technologie
gerda@fhi.nl

Linda Huber-van Essen

brancheassistent Medische Technologie
linda.huber@fhi.nl

Dennis de Jong

medewerker financiële- en ledenadministratie
dennis@fhi.nl

Luc Knaven

branchemanager Medische Technologie/lid managementteam
luc@fhi.nl

Petra Kortenoeven

projectmanager Industriële Automatisering
petra@fhi.nl

Andreas Meijer

adjunct-directeur Branches/lid managementteam
andreas@fhi.nl

Coen Meijer

financial controller & manager interne organisatie/lid managementteam
coen@fhi.nl

Tim Middeldorp

sr. projectmanager
tim@fhi.nl

Nynke Minnema

manager MinacNed
nynke@fhi.nl

Paul Petersen

directeur/voorzitter managementteam
paul@fhi.nl

Bertram Poort

systeembeheerder/helpdesk
bertram@fhi.nl

Dimitri Reijerman

online redacteur
dimitri@fhi.nl

Shirley van Schaarenburg

receptie/facilitaire diensten
shirley@fhi.nl

Leonie van der Smeede

projectmanager Online Marketing FHI Digitale Service
leonie@fhi.nl

Loes Smit

managementassistent Stichting RTA / federatieve diensten
loes@fhi.nl

Sharon Tammer

projectmanager Industriële Elektronica/Laboratorium Technologie
sharon@fhi.nl

Rachel van den Tweel-Jonkman

projectmanager Laboratorium Technologie
rachel@fhi.nl

Paulien Veerman

projectmanager Beurzen
paulien@fhi.nl

Miranda van Wijk

projectmanager Events Industriële Elektronica
miranda@fhi.nl