Medewerkers

Marina van den Berg

directiesecretariaat/HRM
marina.van.den.berg@fhi.nl

Marc Berkouwer

branchemanager Industriële Elektronica/lid managementteam
marc.berkouwer@fhi.nl

Linda Bos-Dekker

adjunct-directeur Collectieve Marketing/lid managementteam
linda.bos@fhi.nl

Susanne van Boxtel

branchemanager Industriële Automatisering/lid managementteam
susanne.van.boxtel@fhi.nl

Melvin Brink

projectmanager Industriële Elektronica
melvin.brink@fhi.nl

Wendy Debets

sr. branchemanager Laboratorium Technologie/GebouwAutomatisering/
lid managementteam
wendy.debets@fhi.nl

Xandra Duiveman

projectmanager GebouwAutomatisering
xandra.duiveman@fhi.nl

Jacolien Frentz

projectmanager Industriële Automatisering
jacolien.frentz@fhi.nl

Mirjam Hanstede

redacteur branche Industriële Elektronica
mirjam.hanstede@fhi.nl

Jori Hoving

projectmanager FHI Ledendiensten
jori.hoving@fhi.nl

Linda Huber-van Essen

brancheassistent Medische Technologie
linda.huber@fhi.nl

Luc Knaven

sr. branchemanager Medische Technologie/lid managementteam
luc.knaven@fhi.nl

Petra Kortenoeven

sr. projectmanager Industriële Automatisering
petra.kortenoeven@fhi.nl

Joost Medema

projectmanager Marketing Laboratorium Technologie
joost.medema@fhi.nl

Andreas Meijer

adjunct-directeur Individuele Dienstverlening & Belangenbehartiging/
lid managementteam
andreas.meijer@fhi.nl

Coen Meijer

sr. manager Interne Organisatie/lid managementteam
coen.meijer@fhi.nl

Jeroen Peelen

financieel administratief medewerker
jeroen.peelen@fhi.nl / administratie@fhi.nl

Paul Petersen

directeur/voorzitter managementteam
paul.petersen@fhi.nl

Dimitri Reijerman

online redacteur
dimitri.reijerman@fhi.nl

Shirley van Schaarenburg

receptie/facilitaire diensten
shirley.van.schaarenburg@fhi.nl

Eline te Velde

projectmanager Events
Laboratorium Technologie / Industriële Automatisering
eline.te.velde@fhi.nl

Vanessa Visscher

projectmanager Online Marketing
vanessa.visscher@fhi.nl

Miranda van Wijk

projectmanager Events Industriële Elektronica
miranda.van.wijk@fhi.nl